Нашими руками кремль хоче зруйнувати нашу ж державу
Колумністи

Нашими руками кремль хоче зруйнувати нашу ж державу

Mason Lemberg
Опубліковано
06 грудня 2017

Це історія про те, як під прикриттям "боротьби з корупцією" кремль хоче зруйнувати Україну зсередини. Ставка на агресію, внутрішній розбрат і на бунт.

JPEG - 399.1 кб

А "боротьба з корупцією" всього ж інструмент, який допомагає натравлювати суспільство на владу, дезорганізовувати суспільство, руйнувати суспільні та державні інститути.

При цьому проблема корупції в Україні є дійсно серйозною, але її вирішення "борців з корупцією" не цікавить, їх цікавить медійна/інформаційна істерика та інформаційні атаки на людей, що приймають рішення в Україні чи впливають на їх прийняття.

Саме тому ви не бачили сюжетів Схем, Гнапа про корупцію, скажімо, Садового (https://www.facebook.com/mason.lemberg/posts/473350343051925), але бачите маніпуляції про людей, які приймають рішення.

JPEG - 7.8 кб

Саме тому ви не пам’ятаєте жодного "розслідування" лещенка та інших шабуніних. Їх ж бо не цікавили результати накидів і посадки, їх цікавить інформаційний шум і агресія суспільства.

Саме тому мене не цікавить з ким спить Лещенко і зовсім не заздрю метражу його квартири, та мене цікавить ХТО і ЗА ЩО платив Лещенку сотні тисяч доларів? І його друзям також..

Саме тому, я зараз протистою ситнику. Бо метою ситника і державного органу, який він на нещастя очолює, теж є не боротьба з корупцією, що видно по результатах НАБУ.

JPEG - 44.9 кб

Метою сьогоднішнього НАБУ є інформаційна боротьба проти влади, цільова дискредитація БПП, НФ і ПП особисто.

Саме тому ми читаємо про те, як НАБУ проводить виїмку документів на заводі Порошенка/Кононенка, бо НАБУ "випадково сплутала" бойовий модуль і цілий транспортний засіб. Вкинули, розкачали інформаційну хвилю, забули.
І так всі справи НАБУ.

Отака у нас "боротьба з корупцією", яка зовсім не впливає на корупціонерів, в тому числі високопоставлених, з влади, але засобом, інструментом в боротьбі проти України.

Посилання на сторінку автора статті - Mason Lemberg

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Поглянути на тренд FreeSentsov з іншої сторони
'Нічого не міняється' або про зубожіння місцевих рад
Бездействие властей
Каждый житель рф 3 месяца в году работает бесплатно
Результати на виборах будуть відрізнятися від прогнозів соціологів