Інноваційне містечко «Нова енергія» запрацювало в Івано-Франківську
Стрічка новин

Інноваційне містечко «Нова енергія» запрацювало в Івано-Франківську

Джерело

В Івано-Франківську на базі національного технічного університету нафти і газу відкрили інноваційне містечко «Нова енергія».

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні маємо можливість учити людей правильно використовувати енергію. Ця інформація збиралась у багатьох країнах. Першу ідею побачили в Індії, в Калькутті. Бачив такі схожі речі в данському Копенгагені, у Швеції. Тому вирішили зробити таке наукове містечко і в нас», - зазначив ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) Євстахій Крижанівський.

Містечко «Нова енергія» розробили активісти ГО «Бюро розвитку інноваційних технологій», викладачі і студенти кафедра енергетичного менеджменту та технічної діагностики ІФНТУНГ.

Наукове містечко є сучасною платформою для здобуття знань і повноцінний розважальний навчально-тренінговий комплекс для дітей, молоді, дорослих та людей похилого віку. Тут вони можуть ознайомитися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії. Зокрема, дітям від 6 років у містечку пропонують моделювати відновні джерела енергії, використовуючи конструктори LEGO, Horizon, Giga.

Набір у групи «Нової енергії» розпочнуть з 1 жовтня. Обіцяють майстер-класи та тренінги від науковців, розваги, дослідження та консультації щодо енергоефективності.

Ірина Дружук, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. 21 вересня 2016 року.

Мінфін спростував інформацію про вимогу МВФ підвищити пенсійний вік
Найближчим часом до українських заручників допустять координатора від ОБСЄ
Насалик пропонує обмежити вимоги щодо формування страхового запасу газу