Ігоря Гужву оголошено в розшук
Вся Україна

Ігоря Гужву оголошено в розшук

Джерело

Шевченківський районний суд Києва оголосив у розшук головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужву після того, як він не з’явився на судове засідання.

Шевченківський районний суд Києва оголосив у розшук головного редактора інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужву після того, як він не з’явився на судове засідання.

Головного редактора українського інтернет-видання "Страна.ua" Ігоря Гужву оголошено в розшук рішенням Шевченківського районного суду Києва. Про це розповів увечері понеділка, 12 лютого, прокурор Генеральної прокуратури України (ГПУ) Віктор Рихальський в ефірі "5 каналу".

За словами представника ГПУ, суд задовольнив відповідне клопотання Генпрокуратури про розшук Гужви в справі про ухиляння від сплати податків. "Загальний розшук передбачений Кримінальним процесуальним кодексом. Особу, що ухиляється від слідства, оголошують у розшук", - зазначив прокурор, цитує інформагенція "Українські новини".

Адвокат Гужви Олена Клименко назвала рішення суду необґрунтованим, зазначивши, що головред інтернет-видання не переховується від слідства, а лікується за кордоном.

Про можливість оголошення журналіста в розшук Гепрокуратура попереджала ще 6 лютого. "Якщо Гужва не прийде на засідання суду, призначене на 12 лютого, його, згідно з процедурою, буде оголошено у міждержавний, а потім у міжнародний розшук", - застерігала тоді речниця ГПУ Лариса Сарган, слова якої наводить агентство "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, 31 січня Гужва заявив, що виїхав з України й прагне отримати політичний притулок в Австрії.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Почему в Польше согласились принять Саакашвили Почему в Польше согласились принять Саакашвили
Необходимую численность миротворцев на Донбассе оценили в 20 тысяч Необходимую численность миротворцев на Донбассе оценили в 20 тысяч
Версию теракта в случае с Ан-148 Версию теракта в случае с Ан-148