ЄСПЛ визнав КП щодо Євгена Корнійчука свавіллям правоохоронної системи
Вся Україна

ЄСПЛ визнав кримінальне провадження, порушене проти Євгена Корнійчука, свавіллям правоохоронної системи!

ЄСПЛ визнав кримінальне провадження, зареєстроване щодо Євгена Корнійчука, свавіллям правоохоронної системи!

Посилання на повний текст рішення Європейського Суду з Прав Людини (далі – ЄСПЛ) - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/974_c53.
09 січня 2018 року, у Страсбурзі ІV секція ЄСПЛ провела засідання за закритими дверима, на якому обговорила обставини справи «Корнійчук проти України» та одноголосно постановила рішення
(витяг резолютивної частини рішення наведено нижче):

JPEG - 89.6 кб

Аналіз прийнятого офіційного рішення свідчить про вирішення справи на користь колишнього заступника міністра юстиції – Євгена Володимировича Корнійчука. Обставини викладені у рішенні ЄСПЛ, дають всі підстави вважати масову популяризацію вітчизняними ЗМІ факту нібито участі Корнійчука у корупційних оборудках таким, що може нести негативне змістовне навантаження та підлягає доцільному видаленню через однобоке тлумачення тих подій, що у свою чергу, створює спотворене враження про людину, невинуватість якої була визнана на Європейському рівні.

Рекомендуємо ознайомитись з об’єктивними обставинами справи, які викладені у повному тексті рішення Європейського Суду з Прав Людини за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/974_c53.

ЗМІ про Баканова і найдорожчий лижний курорт світу ЗМІ про Баканова і найдорожчий лижний курорт світу
Чи потрібен Зеленському Ситник? Чи потрібен Зеленському Ситник?
Перешкоджання виборчого процесу на Луганщині: працює поліція Перешкоджання виборчого процесу на Луганщині: працює поліція