ГПУ щодня передають до суду в середньому по 3 обвинувальних акта (...)
Колумністи

ГПУ щодня передають до суду в середньому по 3 обвинувальних акта щодо хабарників та розкрадачів

Юрій Луценко
Опубліковано
11 серпня 2017

Сьогодні у Києві Генеральною прокуратурою під час одержання хабара у сумі 800 тис грн затримано арбітражного керуючого, призначеного господарським судом Київської області ліквідатором одного із ТОВ, директора цього товариства, а також пособника – фізичну особу, які вимагали понад 14 млн грн за допуск до участі в аукціонних торгах та придбання в подальшому об’єкта нерухомості.

JPEG - 218.2 кб

На Закарпатті затримали начальника відділу митного поста «Вилок» під час отримання чергової суми неправомірної вигоди – 400 дол. США.

Посадовець вимагав від місцевого мешканця хабар 1 тис дол за сприяння у безперешкодному та неодноразовому переміщенні на митну територію України запчастин до транспортних засобів.

JPEG - 76.1 кб

На Чернігівщині викрито двох працівників поліції одного з територіальних відділень Головного управління Національної поліції в області та колишнього співробітника органів внутрішніх справ, які вимагали 3,5 тис грн від підприємців, що порушували правила торгівлі підакцизним товаром.

На Волині затримано під час одержання 130 тис грн неправомірної вигоди слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції в області та колишнього експерта обласного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

JPEG - 51.8 кб

Гроші вони вимагали за вирішення питання про закриття кримінального провадження за фактом незаконного зайняття гральним бізнесом та складення відповідного висновку експертами науково-дослідного експертно-криміналістичного центру щодо вилученого в ігрових залах обладнання.

Посилання на сторінку автора статті - Юрій Луценко

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Знешкодження антиукраїнської діяльності російської медіа структури
Агресивна війна Збройних Сил РФ проти України
Про 'космічний' дерибан
Щодо задекларованих цілей акцій протесту
Влада терпляче робить все, щоб забезпечити норми Конституції