Фокус уваги. Найбільш обговорювані теми доби. 14.04.2017.
Інформаційна безпека

Фокус уваги. Найбільш обговорювані теми доби. 14.04.2017.

Відмова Росії від участі у Євробаченні, інтерв’ю О.Турчинова ВВС, “неядерний кийок” Д.Трампа та внутрішня ситуація в Україні.

JPEG - 99.5 кб

За результатами поширення новин та реагування на них аудиторії в українському сегменті мережі Інтернет ми виокремили наступні топові теми доби:

1. Відмова Росії від участі у Євробаченні. Новина набула широкого поширення не тільки в українському, але і в іноземному сегменті мережі Інтернет. Не можна сказати, що українці засмутились відмові РФ приймати участь у цьогорічному Євробаченні. Більше насторожують спроби підконтрольних Кремлю інформаційних джерел, особливо в закордонні, дискредитувати сам конкурс та Україну. Поки що росіяни натякають бажаючим відвідати Євробачення іноземцям, що «в Україні може бути небезпечно, тому, у випадку загрози, слід тікати якнайдалі». Прогнозується підвищення градусу негативу із наближенням дати проведення пісенного конкурсу.

2. Слова О.Турчинова в інтерв’ю ВВС, що при звільненні Донбасу «головне – не проскочити кордон». Заява викликала пожвавлення та схвальну реакцію української Інтернет-аудиторії, яка із розумінням сприйняла гумор очільника РНБО. Натомість, російський сегмент тест на іронію не пройшов, і почав нервово обговорювати «українську агресію», яка загрожує РФ.

3. “Неядерний кийок” Д.Трампа та показові маневри американського флоту у зоні досяжності КНДР. Блогерами активно обговорюється удар “матір’ю усіх бомб” по терористах в Афганістані, у якому вбачаються скоріше політичні мотиві “яструбів” Трампа, аніж військова доцільність. Багато говорять про знищення іміджу В.Путіна у цьому зв’язку. Також аудиторія розмірковує над питанням, чи завдасть авіаносна група США превентивного удару по КНДР.

4. Внутрішня ситуація в Україні. Аудиторія соціальних мереж за підтримки лідерів думки намагається утримати на порядку денному теми припинення фінансування з бюджету “ветеранських” організацій, які використовуються РФ для провокування сепаратизму; необхідність зменшення негативного впливу російських банківських установ; дії поліції щодо затримання в Одесі активістів, які намагались протидіяти проросійській акції.

Версія для комп’ютера https://coolyanews.info/fokus-uvagi-najbiil-sh-obgovoryuvanii-temi-dobi-14-04-2017.html

Мобільна версія https://coolyanews.info/amp33800.html

Фокус уваги. Найбільш обговорювані теми доби. 13.04.2017. Фокус уваги. Найбільш обговорювані теми доби. 13.04.2017.
Фокус уваги. Найбільш обговорювані теми доби. 12.04.2017. Фокус уваги. Найбільш обговорювані теми доби. 12.04.2017.
Кремлівська пропаганда.Тренди тижня 03-10 квітня 2017. Кремлівська пропаганда.Тренди тижня 03-10 квітня 2017.