ФІФА змінює правила гри в футбол
Все інше

ФІФА змінює правила гри в футбол

Сергій Боженко

Зміни стосуються гри рукою, проведення замін та штрафних ударів.

Зміни стосуються гри рукою, проведення замін та штрафних ударів.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) на зборах IFAB (Міжнародна рада футбольних асоціацій) схвалили введення нових правил у футболі.

Про це повідомляє theifab.com.

Пропозицію зробив президент ФІФА Джанні Інфантіно, яку підтримала більшість членів зборів. Таким чином, нові правила вступлять в силу з червня 2019 року.

Згідно з новими правилами ненавмисна гра рукою тепер буде каратися, якщо гравець забив гол або створив гольовий момент за допомогою випадкового потрапляння м’яча в руку.

Також зміни торкнулися і замін гравців протягом матчу. Тепер футболіст, якого змінюють, повинен залишати поле в тому місці, де найближче до нього розташовується бічна лінія поля. Гравцям більше не потрібно йти через все поле.

По-новому тепер зможуть розігрувати м’яч воротарі команд. Скасовано правило, згідно з яким м’яч повинен залишати карний майданчик при розіграші удару від воріт, перш ніж його торкнеться захисник.

Також, схвалені зміни правил, що стосуються активної участі атакуючої команди в побудові стінки - коли гравці суперника заважають команді, які захищається. Футболістам атакуючої команди більше не можна вставати в стінку при пробитті штрафних. Вони повинні перебувати як мінімум в метрі від неї і не заважати захисникам.

Крім нових правил також отримали згоду на використання електронного та комунікаційного обладнання, компактних мобільних девайсів в технічній зоні, але виключно для тренерських і тактичних завдань або для забезпечення безпеки гравців.

Ще одним нововведенням стало використання четвертої заміни в тих випадках, коли матч переходить в додаткові 15-хвилинні тайми. Рішення прийнято на основі експерименту, який проводився в різних турнірах протягом останніх двох років.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Напряжение между Пакистаном и Индией: возобновились обстрелы Напряжение между Пакистаном и Индией: возобновились обстрелы
Що таке аромамаркетинг, як він впливає на покупців? Що таке аромамаркетинг, як він впливає на покупців?
Это Вас не касается, хакеры обойдут стороной Это Вас не касается, хакеры обойдут стороной