Дмитро Вовнянко: Як робиться зрада?
Вся Україна

Дмитро Вовнянко: Як робиться зрада?

Значить є така Дніпропетровська область. А в ній є Команда Валентина Резниченко, губернатора призначеного дядько Петром, замість самі знаєте кого. І заходилася команда Резниченка ремонтувати дорогу Дніпро-Запоріжжя, з тої простої причини, що коли тою доргою їздиш, враження наче сепарські обстріли лунають не біля Широкіно і Авдієвки - а прямо на цій дорозі.

А у виданні "Наші гроші" є такий журналіст Юрій Ніколов, який відкрив жахливий злочин - вартість ремонту дороги "Дніпро - Запоріжжя", бачте у ДВА рази вищща ніж вартість ремонту дороги Одеса - Рені.
Жах? Корупція? Пиляють бюджет?

Зачекайте - тепер сеанс разоблачєнія. Дорога Дніпро - Запоріжжя - це дорога 1-й категорії, ширина її 22 м. А дорога Одеса - Рені - дорога 2-ї категорії, шириною 9 м. Знання математики в обсязі 4-го класу дає зрозуміти, що дорога на Дніпропетровщині ширша за дорогу на Одещині, більше ніж у ДВА рази, тобто матеріалів вона потребує явно у ДВА рази більше, як мінімум.

Чому ж журналіст не дізнався про все це? Та тому, що пересічний журналіст, переважно - це філолог, який в питаннях будівництва мостів, керування банківським капіталом, дипломатичних контактів і ремонту шляхів - кричуще некомпететнтний. Що й демонструє, часто-густо.

І за моїми власними враженнями щось так у 80% всіх розігнаних в пресі і по мережі зрад, підгрунтям є не чиєсь реальне порушення або злочин. Підгрунтя цих зрад - дрімуча некомпетентність тих, хто їх розганяє.

Посилання на сторінку автора Дмитра Вовнянко

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Андрей Савченко: Баталии вокруг блокирования росресурсов Андрей Савченко: Баталии вокруг блокирования росресурсов
У кримчан вилучатимуть надані українськими держорганами землі У кримчан вилучатимуть надані українськими держорганами землі
Що передбачає пенсійна реформа від Гройсмана Що передбачає пенсійна реформа від Гройсмана