Цукерберг заявив про зміну алгортиму стрічки новин Facebook
Все інше

Цукерберг заявив про зміну алгортиму стрічки новин Facebook

Сергій Боженко

Найближчим часом у стрічці новин Facebook будуть частіше відображатися записи друзів, а публікацій ЗМІ та компаній стане менше, заявив засновник компанії Марк Цукерберг.

Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що найближчим часом стрічка новин соціальної мережі почне частіше відображати записи друзів, а пріоритетність публікацій ЗМІ та компаній, навпаки, знизиться. Про це Цукерберг написав у ніч на п’ятницю, 12 січня, на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що тепер команда соцмережі буде сприяти підтриманню користувачами важливих соціальних контактів. Загалом він заявив про низку змін у цьому напрямку, але стрічка новин стане першою з них. На запровадження нововведень піде кілька місяців, додав Цукерберг.

"Вносячи ці зміни, я очікую, що люди будуть проводити менше часу на Facebook. Але я також розраховую, що цей час стане більш цінним", - написав засновник соцмережі. Цукерберг висловив сподівання, що якщо цей хід виявиться правильним, то в довгостроковій перспективі він позитивно позначиться і на бізнесі Facebook.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Федеральне антимонопольне відомство Німечини закинуло Facebook зловживання збором даних користувачів. Компанія, якій, окрім соцмережі, належить також месенджер WhatsApp, нібито "збирає із третіх джерел будь-які види даних користувачів" та прив’язує її до Facebook-акаунта. Третіми джерелами, крім WhatsApp, називалися також платформа для обміну відео- та фотоматеріалів Instagram, що також належить Facebook, а ще веб-сайти інших операторів, які технічно пов’язані з Facebook.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Власти Китая решили запретить производство биткоинов. На страну приходится 80% майнинговых мощностей мира Власти Китая решили запретить производство биткоинов. На страну приходится 80% майнинговых мощностей мира
Біля Китаю вибухнув танкер, є загроза забруднення атмосфери Біля Китаю вибухнув танкер, є загроза забруднення атмосфери
В Австралии успешно испытали электросамолет В Австралии успешно испытали электросамолет