Ціна безпеки
Колумністи

Ціна безпеки

Роман Реведжук
Опубліковано
09 червня 2018

Кажете Мураєв наговорив на Сенцова і його треба наказати. Політичний клас треба міняти і все таке. Але разом з тим нікого не дивує, чи й не цікавить той факт, що інформаційне поле розриває населенню голову.

JPEG - 18.3 ko

Нічого не міняється і в ЗМІ.

Як Вам таке: генеральним продюсером і обличчям телеканалу #Ньюзван є актор Вася. Власником цього каналу є той самий Мураєв, де повна збірна солянка тих хто кожен день "розстрілює" інформаційну безпеку України.

А як таке: дружина цього продюсера працює на політично протилежному телеканалі #Прямий доречі вона також акторка. Цей канал ще називають рупором Порошенка. Така вона ціна безпеки, чи нічого особистого, лиш демократія?

А тим часом інформаційне поле засмічується всіляким сміттям, замість робити нормальний контент, якісний продукт. Ой що це ж я, порохоботам не пасує такого писати. Та скажу Вам відверто, що все це мені не подобається і рухається наша українська журналістика у прірву. Я з цим категорично не погоджуюсь і пропоную не мовчати!

© "Україні потрібно проводити реформи не тільки в державі, а токож у галузі журналістики та інформаційної безпеки".

Або ми чистимо інформаційне поле від сміття, або сидимо і ждемо поки це сміття прийде на стіл і його заставлять з’їсти. Як зараз їсте всякого роду мураєвщину.

Апелюю до Міністерства інформаційної політики, щодо розроблення програми по боротьбі з фейками, та введення внутрішніх санкцій щодо глворящих голів. Крім акторства і зарплати, справжній громадянин, має нести відповідальність перед країною.

Або лишайтесь у рамках: життя - це гра і всі у ній актори.

Загралися уже!

Досить!

JPEG - 86.1 ko

Посилання на сторінку автора статті - Роман Реведжук

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Інструмент гібридної війни - Wikipedia
Рубрика 'глибокі знайомства' разом з Олександром Шевченко
Бутусівщина або як робити Fake в мережі
Кожен лікар може здати благодійний внесок
Провезти російські танки через Хрещатик