Чи пов'язані масові вбивства з легким доступом до зброї?
Все інше

Чи пов'язані масові вбивства з легким доступом до зброї?

Джерело

Після стрілянини в Техасі, коли чоловік, який постив любовні фото свого автомата, розстріляв з нього 26 людей (три відсотки населення містечка) у Сазерленд Спрінг, - New York Times зробила інфографіку про масові вбивства у США й інших країнах.

Отже, в абсолютних цифрах масові вбивства у США значно поширеніші, ніж у будь-якій іншій країні - й це явно корелює з кількістю зброї в обігу:

JPEG - 26.6 кб

Можна перевести у відносні цифри, пропорційно до населення - але США вирізнятимуться серед інших країн усе одно.

JPEG - 20.3 кб

Відносні цифри, пише New York Times, тут говорять про менше: так, у відносних цифрах кількість смертей у Швейцарії від масових убивств така сама - але у Швейцарії це був один-єдиний випадок, а в США - рутина.

"Злочин може відбутися будь-де, й ризику уникнути неможливо - але тільки в одній країні цей тип злочинів відбувається постійно", - робить висновок газета.

Подібні випадки трапляються й у Китаї, наприклад, бо божевільні є скрізь - але там використовувалися ножі, й тому жертв значно менше.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інтел вбудовує в кожен процесор недоступну для контролю користувача операційну систему Інтел вбудовує в кожен процесор недоступну для контролю користувача операційну систему
577 Аеробусів, 472 яхти Абрамовича... Що Apple може купити за офшорну готівку (ІНФОГРАФІКА) 577 Аеробусів, 472 яхти Абрамовича... Що Apple може купити за офшорну готівку (ІНФОГРАФІКА)
Антон Швец: Как может быть борьба с коррупцией политизирована? Антон Швец: Как может быть борьба с коррупцией политизирована?