Бутусівщина або як робити Fake в мережі
Колумністи

Бутусівщина або як робити Fake в мережі

Роман Реведжук
Опубліковано
31 серпня 2018

Вашій увазі, як робляться українські фейки.

JPEG - 51.3 ko

Є такий портал "Цензор.нет" де головний редактор Юрко Бутусов. Я з 2015-го забув про цей фейкомет, але він вирішив нагадати про себе. Юрко себе любить називати військовим експертом, бо у журналістиці, як він вважає уже досягнув рівня "дзена". Під керівництвом цього журналИста продукуються фейки, але зараз Ви зрозумієте.

Всім відома моя пильна увага останнім часом до одних "джентельменів удачі" Суркіса та Медведчука. Адже ці персонажі уже перейшли уже всі межі, а я, як відповідальний громадянин не можу спокійно за цим спостерігати. Та як вчора зрозумів, що "Цензор.нет" також не може спокійно спостерігати і вирішили нівелювати інформацію подану мною. Для чого спитаєте, а здогадатися не так трудно.

Вони створили без мого відома блог, у котрому ніби подають інформацію від мого імені, акуратно перекручуючи її та з безграмотною побудовою речень. Ця бутусівщина попала у поле зору моїх підписників, які одразу зрозуміли, що воно таке. Я вчора написав на редакційну пошту цього фейкомета, але відповіді не отримав. ЦЕ кричуща ситуація, реформи треба не тільки в державі, а й у галузі журналістики. Санкції вводити внутрішньо на такі фейкомети необхідно.

Наперед знаю що Юрко не прочитає цей допис, позаяк він у мене в чорному списку з 2015-го, після деякої дискусії в коментарях, де він видавав свої експердні перли. Та впевнений фотоскрінами йому відправлять небайдужі люди.

Я маю маленьке прохання, якщо є таке бажання публікувати мої дописи на "Цензорі" то робіть їх у формі своїх статтей, але не видавайте їх від мого імені під фейковим аккаунтом.

Що не мало важливо, вчора побачив на тому сайті багатьох поважних людей, вірніше їх блоги. Тепер розумію, що багато блогів може бути зареєстровано, аналогічно як мій, а інформація видаватися від імені автора без його відома не просто перекрученою, а з надто глибокими підтекстами. Рекомендую всім звернути увагу і бути пильними.

Звісно все зафіксовано, ось посилання.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Інструмент гібридної війни - Wikipedia
Рубрика 'глибокі знайомства' разом з Олександром Шевченко
Бутусівщина або як робити Fake в мережі
Кожен лікар може здати благодійний внесок
Провезти російські танки через Хрещатик