Андрій Лисенко: На Луганщині засуджено на 3 роки та 2 місяці (...)
АТО Війна

Андрій Лисенко: На Луганщині засуджено на 3 роки та 2 місяці інформатора терористів

Сергій Боженко

На Луганщині засуджено на 3 роки та 2 місяці інформатора терористів, який збирав відомості військового характеру.

Прокуратурою Луганської області підтримано державне (публічне) обвинувачення стосовно мешканця м. Золоте за фактом сприяння діяльності терористичної організації, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України.

Встановлено, що інформатор терористів з лютого по квітень 2016 року збирав відомості військового характеру з обмеженим доступом щодо кількості, озброєння, переміщення та місць дислокації підрозділів Збройних Сил України на території Попаснянського району Луганської області. Цю інформацію він передавав мобільним зв’язком так званому «командиру розвідувальної роти», який є бойовиком «6-го окремого мотострілецького козачого полку ім. М. Платова 2-го армійського корпусу народної міліції «ЛНР».

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою провину та дав викривальні покази щодо інших учасників терористичної організації «ЛНР».

Наразі поплічника терористів визнано винним у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення та засуджено до 3 років 2 місяців позбавлення волі.

Посилання на сторінку автора статті - Юрій Лисенко

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Военная помощь США для сил АТО: в Украине рассказали о скандальном случае, напугавшем генералов Военная помощь США для сил АТО: в Украине рассказали о скандальном случае, напугавшем генералов
Главарь ДНР сделал важное заявление по обмену пленными: опубликовано видео с украинскими военными в тюрьме у боевиков Главарь ДНР сделал важное заявление по обмену пленными: опубликовано видео с украинскими военными в тюрьме у боевиков
Ученики донецкого лицея донесли на своего преподавателя Ученики донецкого лицея донесли на своего преподавателя