Юрій Луценко

Юрій Луценко

ГПУ щодня передають до суду в середньому по 3 обвинувальних акта щодо хабарників та розкрадачів

11 серпня 2017

Сьогодні у Києві Генеральною прокуратурою під час одержання хабара у сумі 800 тис грн затримано арбітражного керуючого, призначеного господарським судом Київської області ліквідатором одного із ТОВ, директора цього товариства, а також пособника – фізичну особу, які вимагали понад 14 млн грн за допуск до участі в аукціонних торгах та придбання в подальшому об’єкта нерухомості.

Затримано заступника керівника ГО 'Цивільний корпус 'Азов'

29 липня 2017

В ході спільного з СБУ провадження було задукоментовано та затримано заступника керівника ГО "Цивільний корпус "Азов" Бржезинського.

Кому літні пляжі, а кому судові засідання

28 липня 2017

У ході розслідування справи злочинної організації О. Клименка військові прокурори ГПУ взяли участь у розгляді 258 клопотань в судах щодо заходів забезпечення кримінального провадження.

Колонки

Несколько слов о 'советском рае'

Павло Бондаренко (Павло Правий)

Моя покойная бабка Паша мантулила в колхозе с 14 лет. Общий колхозный стаж - в районе "тридцатника". Послее войны пахать на себе доводилось. И поголодать. И пработать на прополке буряка по 12-14 часов.

читати далі

Про комунікацію. Довго і нудно

Наталія Федоришин

Більшість напевно вже бачила срачік між Інною Музичук, керівника мережі регіональних прес-офісів ПриватБанку і власниці ресурсу Букви Катерини Рошук.

читати далі

Про инфовойну по взрослому

Виталий Медведев

Человеческие органы чувств настроены на восприятие контраста. Не просто черной точки, а черной точки на белом фоне. Не просто громкого звука, а громкого звука в тишине.

читати далі

Белые пешки совершают ряд недружественных действий на доске

Раздражительный Орк

Чёрный король: чё это за хе*ня?
Белый король: а, где? (снимает с доски несколько чёрных пешек, заменяет их красно-синими) это добровольцы! они самоопределились.
Чёрный король: нет, серьёзно, что за хе*ня происходит?

читати далі

Кучма без Юлі

Дмитро Вовнянко

"Юля брала участь в акції "Україна без Кучми!" "Юля - один з лідерів акції "Україна без Кучми!". Про це вам скаже кожен правовірний юлькан.

читати далі
всі