Юрій Луценко

Юрій Луценко

Про 'космічний' дерибан

04 листопада 2017

Слідчими столичної прокуратури міста Києва спільно з працівниками ДЗЕ Національної проведені слідчі дії за фактом незаконного відчуження комунального майна Києва, що призвело до збитків у сумі понад півмільярда гр.

Щодо задекларованих цілей акцій протесту

19 жовтня 2017

1. Як громадянин, політик і Генпрокурор я повністю підтримую зняття депутатської недоторканності. Цього принципу я дотримувався навіть коли був політичним в’язнем.

Влада терпляче робить все, щоб забезпечити норми Конституції

18 жовтня 2017

Право на мирні акції протесту - одне з головних досягнень Майдану.

ГПУ щодня передають до суду в середньому по 3 обвинувальних акта щодо хабарників та розкрадачів

11 серпня 2017

Сьогодні у Києві Генеральною прокуратурою під час одержання хабара у сумі 800 тис грн затримано арбітражного керуючого, призначеного господарським судом Київської області ліквідатором одного із ТОВ, директора цього товариства, а також пособника – фізичну особу, які вимагали понад 14 млн грн за допуск до участі в аукціонних торгах та придбання в подальшому об’єкта нерухомості.

Затримано заступника керівника ГО 'Цивільний корпус 'Азов'

29 липня 2017

В ході спільного з СБУ провадження було задукоментовано та затримано заступника керівника ГО "Цивільний корпус "Азов" Бржезинського.

Кому літні пляжі, а кому судові засідання

28 липня 2017

У ході розслідування справи злочинної організації О. Клименка військові прокурори ГПУ взяли участь у розгляді 258 клопотань в судах щодо заходів забезпечення кримінального провадження.

Колонки

Оцініть рівень смішності санкцій

Дмитро Вовнянко

Російський державний оператор електромереж, компанія "Россєті" довго-довго вагалася і нарешті відмовилася ставати акціонером ПАТ "Крименерго" (українською - брати під контроль елекромережі Криму), бо боїться санкцій Європи і США проти російських компаній.

читати далі

Страны-наркоманы

Елена Кудренко

Вчера услышала кое-что про КНДР. Наркотики там крышуются на государственном уровне. Более того - сбываются в огромных количествах под протекторатом правительства. Амфетамин производится в корейских лабораториях и идет на экспорт - таким образом страна зарабатывает деньги.

читати далі

Порушення мовних квот - штраф

Сергій Костинський

В перший рік дії мовних квот Національною радою зафіксовано 17 порушень.

читати далі

Мариуполь - хрустальная мечта российских террористов

Елена Кудренко

Есть города, которые на слуху ввиду своей возможной уязвимости. Вот КНДР угрожает нанести удар по Америке, и тогда в зоне риска находится Сиэтл. Население - свыше 700 тысяч человек. И корейцев не волнуют мирные жители - для них главное, что дальность полета их ракеты позволяет поразить эту часть США.

читати далі

Вы не контролируете Интернет, вас кто-то обманул

Шон Таунсед

Вернёмся к цензуре в Сети. Как и предсказывали эксперты, СБУ, дождавшись пока уляжется пыль после обсуждения указа Президента N 133 (которым помимо экономических санкций вводится цензура), расширяет цензурный список. Операторам Служба Безопасности "рекомендует" заблокировать "СМИ" непризнанных республик и наиболее одиозные СМИ Эрэфии.

читати далі
всі