Тарас Чорновіл

Тарас Чорновіл

Невідворотність суспільних закономірностей

28 травня 2018

Є речі, які спершу не видаються очевидними, але з часом, деколи вже буває надто пізно, починаєш розуміти всю невідворотність суспільних закономірностей.

Про декларації 'антикорупціонерів'

01 квітня 2018

Пару слів про декларації "антикорупціонерів". Їм таки довелося їх заповнити. І багато в кого від побаченого щелепа почала відвалюватися. Історії з квартирами Лещенка й Заліщук якось не вплинули, а тут раптом сипонуло...

Тимошенко разом з Коломойським готує інформаційну агресію проти України через провал Савченко

22 березня 2018

А тепер маю одне важливе повідомлення, яке на має права загубитися в шумових ефектах від Савченко. Це стосується деяких дій Юлії Тимошенко, що можуть мати серйозні наслідки у вигляді потужних медіа-атак та різних провокацій. Але не розпитуйте мене, звідки я добув ці факти - своїх джерел не оприлюднюю, але сам засумнівавшись, сконтактувався зі знайомим журналістом-розслідувачем у Ізраїлі, а він не лише підтвердив повідомлення, але щойно надав додаткові факти.

Зняття депутатської недоторканності з Савченко?

15 березня 2018

Стосовно заяви Генпрокурора Юрія Луценка про те, що він у випадку неявки Савченко на сьогоднішній допит буде вносити подання про зняття з неї депутатської недоторканності.

Це якийсь апофеоз тупості: про недільні акції від грузинських шахраїв

04 грудня 2017

Ще за кілька днів до акції випливли фінансові документи щодо звезення на неї людей з різних областей, оскільки кияни цей бомжатник повністю ігнорують. У Києві цього разу навіть флаєри не роздавали, бо марна трата грошей.

Убогість нової акції Саакашвілі на Михайлівській

12 листопада 2017

Доброго всім дня. Проїздив мимо й зміг поглянути на убогість нової акції Саакашвілі на Михайлівській.

Хочете анатомію такого процесу, як перехід від опозиції до влади в опозицію до держави?

22 вересня 2017

Просто включіть телевізор на будь-якому каналі, де діє формат гостьової студії. І ви побачите, як наші заправські ура-патріоти грають за партитурою Путіна. Більшість з них не за гроші (як пару десятків наших політтехнологів) й не за приховану підтримку (як та ж Тимошенко), а від абсолютної обструкції, що давно вже перейшла в цілковиту деструкцію.

Колонки

Приходите на замечательный концерт и подарите этой семье чудо

Александр Соколовский

25 июня 2018 года в 19-00 в театре имени Ивана Франка состоится благотворительный концерт «Чудо» украинского камерного оркестра «Виртуозы Киева». Все вырученные средства пойдут в помощь многодетной семье Ольги Подусовой.

читати далі

Страх і ненависть в Охматдиті

Paul Neuman

Поки всі пересварилися, чи етичною була фраза Лінчевського про ліки для онкохворих?

читати далі

Перейти на вищий рівень інвестиційної привабливості

Роман Реведжук

Україна має сильний потенціал, але проблемою маркетингу територій, не дозволяє перейти на вищий рівень інвестиційної привабливості.

читати далі

Ціна безпеки

Роман Реведжук

Кажете Мураєв наговорив на Сенцова і його треба наказати. Політичний клас треба міняти і все таке. Але разом з тим нікого не дивує, чи й не цікавить той факт, що інформаційне поле розриває населенню голову.

читати далі

Наглість Міністра фінансів перейшла вже усі межі

Роман Реведжук

Останні події довкола Міністерства фінансів та Державної Фіскальної Служби, змушують реагувати.

читати далі
всі