Mason Lemberg

Mason Lemberg

Боротьба з корупцією в Україні: які зарплати у борцунів?

31 березня 2018

Ви не подумайте, я не люмпен, я не заздрю, я не бажаю всіх урівнювати, але тільки мені здається, що так не має бути і ця вся "схема" зовсім не сприяє справжній боротьбі з корупцією?

Надія Cавченко п'ятами накивала

13 березня 2018

Он там #НашаНадія п’ятами накивала, істерично, в поспіху.

Схемки фабрики порохоботів

12 березня 2018

Вирішив вперше за тиждень почитати трохи новин в звичному режимі. Не зміг, бо тут у хлопців і дівчат з посвідкою журналіста почалося виверження на пів-Європи, як у вулкану Ейяф’ятлайокютль в 2010.

Їв рошенку, але тільки одну

11 березня 2018

- Так, був.

Збереження газотранспортної системи України

03 березня 2018

О, я бачу тут астрологи оголосили ріст поголів’я експертів з газотранспортної системи України, які точно знають, що треба було робити, як треба було робити і тд.

Українці знущаються з кремлівської пропаганди, але вони так нічого і не зрозуміли..

24 грудня 2017

Я думаю, що вже ні для кого не секрет, що на 17.10.17 планувався державний переворот і спроба силового захоплення влади. Якщо пощастить.

Особисту неприязнь до людини призводить до неможливості адекватно сприймати реальність

22 грудня 2017

Протягом останнього півріччя спостерігаю як марічкосвіти, що виникли через особисту неприязнь до людини і привели до неможливості адекватно сприймати реальність, руйнують політичні плани і політичні кар’єри багатьох.

Бачу, що вперше за 4 роки, на Майдан знову вийдуть 'фашисти'

19 грудня 2017

Навідміну від "актівістов", школоти (ой, "націоналістов"), "протєстующіх" та інших представників карго-культу, "фашисти" навіть не беруть з собою шини. Напевне тому, що знають для чого були ті шини...

Не про саакашвілі. Про наслідки

07 грудня 2017

Мусимо визнати, що українське суспільство / блогосфера втратили частину громадян / учасників.

Нашими руками кремль хоче зруйнувати нашу ж державу

06 грудня 2017

Це історія про те, як під прикриттям "боротьби з корупцією" кремль хоче зруйнувати Україну зсередини. Ставка на агресію, внутрішній розбрат і на бунт.

Колонки

О макропрогнозах на 2018-2019

Grigory Kukuruza

В последние две недели была представлена целая линейка прогнозов развития украинской экономики от ключевых финансовых и гос учреждений: МВФ, Всемирного банка, Кабинета министров и Национального банка (ссылки прикреплены в конце).

читати далі

Про вранье Бутусова

Юрий Бирюков

Яркий, практический ярчайший представитель #сучукрмедиа Юрий Бутусов написал вчера вечером пост про десантников и их нелегкую долю.

читати далі

Решительная Медицинская Реформа (часть 2)

Дмитрий Левинский

Отдельно хочу остановиться еще на одном финансовом аспекте мед. реформы. На текущий год общий медицинский бюджет государства - 86 миллиардов гривен. Из них 60 миллиардов составляют медицинские субвенции по регионам (включая региональные закупки медпрепаратов и другие целевые программы).

читати далі

Решительная Медицинская Реформа (часть 1)

Дмитрий Левинский

Итак, прошло полтора года с момента анонса Решительной Медицинской Реформы действующей командой МОЗа. Сломано немало копий, наломано немало дров.

читати далі

Эталон пропаганды

Юрій Гудименко

Господи, я кончил и закурил. «Украинская правда» на следующий же день после откровенно рекламного интервью Авакова публикует статью, которую можно назвать просто эталоном пропаганды. Передёргивания, манипуляции с вопросами, смещения акцентов, откровенный пизд*ж – всё тут, комплексно.

читати далі
всі