Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянко

Гібридна – не Друга Світова.

10 березня 2017

Історією я цікавлюся зі школи. Я автор багатьох десятків статей з військової історії. І от уявіть собі, що описуючи бойовище часів наполеонівських війн, я пишу щось типу: «Головною помилкою Бонапарта було те що він не озброїв третину своїх батальйонів довгими пиками і не ходив в атаку строєм по чотири шеренги, без артилерійського прикриття, покладаючись лише на вогонь рушниць. Бо – така тактика чудово зарекомендувала себе у Велику Північну війну в армії Карла ХІІ».

Віват совок, віват!

05 березня 2017

JPEG - 49.6 кб

Що таке совок? Це не планова економіка – її відзнаки в тій чи іншій мірі присутні в багатьох країнах світу. Це не возведенні в культ філософські просторікування Маркса та Енгельса. Це навіть не пам’ятник Леніну на центральній площі будь-якого населеного пункту. Це – коли ідеологічні догми починають подавляти здоровий глузд. Коли реальність для людини стає не та, яку можна помацати – а та, яку будують слова певного носія ідеології. Коли маси людей займаються самокатуванням твердо віруючи, що це не чергова нагода збагатитися лікарям та фармацевтам – це шлях до вищого світу.

Мені не цікава тема Насірова. От взагалі.

03 березня 2017

Ви пам’ятаєте як балділи борцуни від створення НАБУ? А як же? Верховна Рада створила! Орган незалежний не від кого! Життя укотре переконує, установа яка з готовністю відмазує Сірожу Квартирного і яку ганяє охоронець з лікарні - як раз гідна характеристика борцунам. На більше - не здатні.

Ви назвете росіян розумними?

02 березня 2017

Читаю зараз книжку про освоєння Московією Сибіру у 17-му ст., про тодішні промисли і торгівлю та про ду-у-уже складні стосунки з місцевим населенням. Читаю і офігіваю. За 400 років помінялося практично НІ фіга.

Колонки

Контратака Израиля как кибер-операция в арабо-израильской войне

Sean Townsend

Контратаку Армии обороны Израиля сейчас обсуждают и компьютерные издания вроде Wired, которые не очень-то интересуются арабо-израильскими войнами.

читати далі

Флюгегеофшорен или наказать Порошенко

Alexandr Noinets

Насколько я понимаю, многие проголосовали за Зеленского, чтобы наказать Порошенко.

читати далі

Не бывает справедливых цен, бывает только рыночный уровень

Sergey Fursa

Украина привлекла 350 млн долларов. Говорят – что дорого. Не справедливо.

читати далі

Коноплі в агрокультурі України і світу: історичний екскурс та сучасність

ОЛЕКСАНДР ОПАНАСЕНКО

Давайте поговоримо про коноплі! Та не лякайтесь, лише економічний бік медалі.

читати далі
всі