Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянко

Все зовсім не погано

26 серпня 2017

Складаючи крайній економ-тиждень, я звернув увагу на кілька цікавих фактів.

Кучма без Юлі

14 серпня 2017

"Юля брала участь в акції "Україна без Кучми!" "Юля - один з лідерів акції "Україна без Кучми!". Про це вам скаже кожен правовірний юлькан.

Чому я не вірю в «реформу» МОЗ?

04 серпня 2017

Скажу чесно, писати про МОЗ я вже втомився. Якщо читач не сприймає аргументів моїх, і тих хто пише про реформу фахово (а я постив їхні статті і дописи) – очевидно, читач не готовий сприймати аргументів як таке, тож треба кидати цю тему і чекати допоки сама реальність не примусить або – читача змінити свої погляди, або – мене визнати помилку.

Баржа з кавунами

04 серпня 2017

У мене складається сильне враження що баржа з кавунами ім. Гройсмана сильно підігріла м’які місця парі крупних транспортних компаній, що належать до не менш крупних холдингів.

МОЗ, віддай ліки хворим!

01 серпня 2017

Міністерство охорони здоров’я похвалилося досягненням – оновлено перелік препаратів за програмою «Доступні ліки». Тепер у переліку 199 препаратів, а не 157 як було раніше. І я би безумовно порадів би за успіхи МОЗ, якби не мав перед очима даних про закупівлі ліків для хворих на хворобу, яка уже становить загрозу національній безпеці – на туберкульоз.

Про Міхо, громадянство та велику політику

27 липня 2017

Давайте спочатку. Повна і ніца маячня звучить так: "Шоколадник позбавив Великого Грузина громадянства, бо боїться його як політичного конкурента".

З Білоруссю треба спілкуватися

23 липня 2017

Білорусь - це така країна, з якою ми були одною державою багото сотень років навіть без Москви - в Давній Русі, у Великому князівстві Литовському й Руському та в Речі Посполитій. З білоруською мовою у української - найбільше спільного лексикону. Білорусь - це наш північний рубіж і шлях на Балтію і Скандинавію (а країни Балтії і Швеція - наші вірні друзі).

Дмитро Вовнянко. Посібник з «війни на ефект» – як руйнувати повітряний міст у 21-му ст.

18 квітня 2017

Саме зараз, коли один скандал навколо винуватців у загибелі ІЛ-76 над Луганським аеропортом дещо вщух, а новий – ще не розпочався (обов’язково буде), хочу звернути увагу на дещо технічний аспект справи, аби ще раз нагадати, що живемо ми не всередині 20-го ст., а на початку 21-го. Відкрию секрет – з часів Другої Світової війни змінилися не тільки характеристики танків, літаків і штурмових гвинтівок, а й сам характер ведення війни.

Дмитро Вовнянко. В Дніпрі корупційний скандал навколо «Самопомочі».

05 квітня 2017

Створено ініціативну групу з депутатів міської ради, громадських активістів та військовослужбовців, які, серед іншого, вимагають скликати позачергову сесію, аби звільнити секретаря міськради В’ячеслава Мішалова і голови бюджетної комісії Артема Хмельнікова. Обоє – представники дніпровської «Самопомочі», обидва отримали свої посаду через те, що вдало реалізували «золоту акцію» - долучилися до коаліції у міськраді, коли переговори зайшли в глухий кут.

Про теракти в Пітері. Паніка в Кремлі.

04 квітня 2017

Визнаю. На російські протести я особливо уваги не звернув. «Протест у Росії» для мене давно став чимось типу акції «бджоли проти меду» і якоїсь серйозної віддачі від нього я не чекав – стан російської економіки мене цікавив значно більше. Але теракт у пітерському метро змусив таки розглянути деякі аспекти і чимало обставин прийняти всерйоз. Отже.

Колонки

Контратака Израиля как кибер-операция в арабо-израильской войне

Sean Townsend

Контратаку Армии обороны Израиля сейчас обсуждают и компьютерные издания вроде Wired, которые не очень-то интересуются арабо-израильскими войнами.

читати далі

Флюгегеофшорен или наказать Порошенко

Alexandr Noinets

Насколько я понимаю, многие проголосовали за Зеленского, чтобы наказать Порошенко.

читати далі

Не бывает справедливых цен, бывает только рыночный уровень

Sergey Fursa

Украина привлекла 350 млн долларов. Говорят – что дорого. Не справедливо.

читати далі

Коноплі в агрокультурі України і світу: історичний екскурс та сучасність

ОЛЕКСАНДР ОПАНАСЕНКО

Давайте поговоримо про коноплі! Та не лякайтесь, лише економічний бік медалі.

читати далі
всі