Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянко

А ви думали воно якось інакше в 'Райських документах'?

08 листопада 2017

Знаєте, що для мене було найбільш цікаво в "Райських документах" - новій серії офшорних паперів? Звісно не "офшор Порошенка" - юристи Roshen про це вже відповіли, а Бабінець - зашкварилася. Вкотре.

Стабілізець по-російськи

05 листопада 2017

У нас щоразу як розповідаєш про ситуацію в Росії – обов’язково прибігає на коменти хтось, хто розповість, що Росія – величезна країна з масою ресурсів, що стоятиме вона вічно і непохитно і тому всі сподівання на те що РФ повторить шлях СССР по зниканню з мапи світу – невчасні ілюзії. Добре якби вата якась прибігала, а то свої – патріоти.

Чому вони так різко згорнули акцію?

19 жовтня 2017

Чому вони так різко згорнули акцію? Чому нагнітаючи напругу протягом всього дня, після інцеденту з нардепом Барною, вони різко оголосили припинення мітингу і збір аж за добу? Ви на яких акція таке пам’ятаєте?

Я боюся крові

09 жовтня 2017

Френди, я нікого не хочу лякати, але маю дуже хренове передчуття перед всіма черговими акціями опозиції на вихідні. Той факт що Самопоміч, Батьківщина та ще кілька опозиційних фрацій так по-дурному зашкварилися на законі про реінтеграцію Донбасу говорить про одне - у Кремля справді сильно підгорає. І от чому.

Анатомія одної зради

01 жовтня 2017

Існує такий сайт "Цензор.нет" де головредом - журналіст Бутусов який в Іловайську наказував комбатам. А в блогах у них виліз такий собі Костянтин Фартушний, за його ж словами - офіцер 169-го учбового центру.

Пощастило таки британцям

28 вересня 2017

В лютому 1942 р. сталася подія яка розбурила всю воюючу Велику Британію. Під самим носом у британців через протоку Ла-Манш, в зоні дії і британського королівського флоту і британської авіації, пройшла німецька ескадра, що включала в себе два лінкори (Шарнхорст і Гнейзенау), важкий крейсер (принц Ойген), групу есмінців та інших допоміжних корбалів.

По поточній ситуації

11 вересня 2017

На кордоні все зроблено правильно. Коли пара сотень відмрожених бойовиків іде на штурм, альтенатива тому що сталося може бути одна - з автоматів в натовп. Угу. На очах десятків журналістів.

Що відбувається? Давайте скажемо чесно, затримка...

10 вересня 2017

Що відбувається? Давайте скажемо чесно, затримка потяга - це свавілля. Звісно, згодом юристи знайдуть чим виправдати такі дії, але...

Якими силами оперують нардепи від партії 'Самопоміч'?

10 вересня 2017

Позаяк вчора працівниками поліції були зупинені машини, де на чолі з нардепом Семенченко їхала велика група людей спортивної статури, у бронежилетах, касках та ззареєстрованою зброєю (карабіни АКМС-Форт, по суті 7,62 автомати Калашніква), я маю знову нагадати ЯКИМИ силами оперують нардепи від партії "Самопоміч" і КОГО вони можуть подавати як мирних протестувальників.

10 хвилин до польського кордону

05 вересня 2017

Дивлюся я на підготовку цього шоу «10 хвилин до польського кордону» (в головній ролі – екс-президент і екс-губер Саакашвілі) і тями не йму – яка мета всього цього?

Колонки

Контратака Израиля как кибер-операция в арабо-израильской войне

Sean Townsend

Контратаку Армии обороны Израиля сейчас обсуждают и компьютерные издания вроде Wired, которые не очень-то интересуются арабо-израильскими войнами.

читати далі

Флюгегеофшорен или наказать Порошенко

Alexandr Noinets

Насколько я понимаю, многие проголосовали за Зеленского, чтобы наказать Порошенко.

читати далі

Не бывает справедливых цен, бывает только рыночный уровень

Sergey Fursa

Украина привлекла 350 млн долларов. Говорят – что дорого. Не справедливо.

читати далі

Коноплі в агрокультурі України і світу: історичний екскурс та сучасність

ОЛЕКСАНДР ОПАНАСЕНКО

Давайте поговоримо про коноплі! Та не лякайтесь, лише економічний бік медалі.

читати далі
всі