Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянко

Ветерани розігнали 'ряджених'

14 березня 2018

Отже - МВС повідомила. 3 березня під час слідчих дій у Мар’їнському парку, де протестувальники на поліцію накинулися з кийками (не накинулися б - стояв би міхо-майданчик досі), що спричинило масове затримання учасників акції і ліквідацію наметового містечка, справді учасники АТО перебували з обох боків.

Безмайданні брити

12 березня 2018

У фільмі "Темні часи" з Гаррі Олдменом, мене більше за все вразила сцена, коли Чьорчіль спілкується в метро з пасажирами. Коли пасажири хором заявляють: "Ми будемо битися!" і "Ніяких переговорів з Гітлером!". Це у той час, коли члени воєнного кабінету до переговорів з Гітлером Чьорчіля у фільмі примушують.

Саакашвілі приговорили до 3 років за гратами

05 січня 2018

Розповісти вам як Великий РеХВорматор покривав убивць?

Україна повернула собі контроль над портом 'Лотос' у В'єтнамі

22 грудня 2017

Так Україна у В’єтнамі має порт. Не знаю звідки - мабуть наша доля спадку від совка. 60 вантажних автомобілів, 5 портових кранів, 6 складів площею 6500 кв. м та 300 метрів причальної стінки.

Оцініть рівень смішності санкцій

13 грудня 2017

Російський державний оператор електромереж, компанія "Россєті" довго-довго вагалася і нарешті відмовилася ставати акціонером ПАТ "Крименерго" (українською - брати під контроль елекромережі Криму), бо боїться санкцій Європи і США проти російських компаній.

Є від чого понервувати борцунам...

07 грудня 2017

Вчора перед сном УВАЖНО прослухав "плівки Луценко" - і здається почав розуміти не тільки причину масового забігу борцунів від Міхо, а й нинішню іхню реакцію на всі ці подію - стриманно-очікувльну у Найєма і Гриценко, і агресивно-істеричну у Заліщук.

Вони служать виключно своєму власному самолюбству

06 грудня 2017

Фракція БПП від якої обиралися нардепи Найєм, Заліщук і Лещенко запропонувала їм бути послідовними, припинити дурити виборців БПП і добровільно скласти свої мандати.

НАБУ стало на шлях спецгруп НКВД?

30 листопада 2017

Пам’ятаєте цей спосіб в боротьбі НКВД з підпіллям ОУН? Заходить до села спецгрупа перевдягнена в однострої УПА. Силою вимагають у місцевих мешканців харчів та одягу. А потім заїзджає НКВД і бере всіх хто дав - за сприяння антирадянським групам. Це - у другій половині 40-х років 20-го ст.

Окупанти припинили качати газ з родовищ у Чорному морі

27 листопада 2017

Цікаві новини приходть з окупованого пацаками Криму. Якщо коротко - окупанти припинили качати газ з родовищ у Чорному морі. Забезпечення півострова повністю переключили на трубу з Тамані.

Їм дуже потрібні заворушення в Києві

12 листопада 2017

Дивлюся Вата-ТВ на Ютубі. Дивовижні спітчі Литовченка регулярно прериває Ютубівська реклама про поганого Порошенка, з якої я дізнаюся що:

Колонки

Контратака Израиля как кибер-операция в арабо-израильской войне

Sean Townsend

Контратаку Армии обороны Израиля сейчас обсуждают и компьютерные издания вроде Wired, которые не очень-то интересуются арабо-израильскими войнами.

читати далі

Флюгегеофшорен или наказать Порошенко

Alexandr Noinets

Насколько я понимаю, многие проголосовали за Зеленского, чтобы наказать Порошенко.

читати далі

Не бывает справедливых цен, бывает только рыночный уровень

Sergey Fursa

Украина привлекла 350 млн долларов. Говорят – что дорого. Не справедливо.

читати далі

Коноплі в агрокультурі України і світу: історичний екскурс та сучасність

ОЛЕКСАНДР ОПАНАСЕНКО

Давайте поговоримо про коноплі! Та не лякайтесь, лише економічний бік медалі.

читати далі
всі