Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянко

Я боюся крові

09 жовтня 2017

Френди, я нікого не хочу лякати, але маю дуже хренове передчуття перед всіма черговими акціями опозиції на вихідні. Той факт що Самопоміч, Батьківщина та ще кілька опозиційних фрацій так по-дурному зашкварилися на законі про реінтеграцію Донбасу говорить про одне - у Кремля справді сильно підгорає. І от чому.

Анатомія одної зради

01 жовтня 2017

Існує такий сайт "Цензор.нет" де головредом - журналіст Бутусов який в Іловайську наказував комбатам. А в блогах у них виліз такий собі Костянтин Фартушний, за його ж словами - офіцер 169-го учбового центру.

Пощастило таки британцям

28 вересня 2017

В лютому 1942 р. сталася подія яка розбурила всю воюючу Велику Британію. Під самим носом у британців через протоку Ла-Манш, в зоні дії і британського королівського флоту і британської авіації, пройшла німецька ескадра, що включала в себе два лінкори (Шарнхорст і Гнейзенау), важкий крейсер (принц Ойген), групу есмінців та інших допоміжних корбалів.

По поточній ситуації

11 вересня 2017

На кордоні все зроблено правильно. Коли пара сотень відмрожених бойовиків іде на штурм, альтенатива тому що сталося може бути одна - з автоматів в натовп. Угу. На очах десятків журналістів.

Що відбувається? Давайте скажемо чесно, затримка...

10 вересня 2017

Що відбувається? Давайте скажемо чесно, затримка потяга - це свавілля. Звісно, згодом юристи знайдуть чим виправдати такі дії, але...

Якими силами оперують нардепи від партії 'Самопоміч'?

10 вересня 2017

Позаяк вчора працівниками поліції були зупинені машини, де на чолі з нардепом Семенченко їхала велика група людей спортивної статури, у бронежилетах, касках та ззареєстрованою зброєю (карабіни АКМС-Форт, по суті 7,62 автомати Калашніква), я маю знову нагадати ЯКИМИ силами оперують нардепи від партії "Самопоміч" і КОГО вони можуть подавати як мирних протестувальників.

10 хвилин до польського кордону

05 вересня 2017

Дивлюся я на підготовку цього шоу «10 хвилин до польського кордону» (в головній ролі – екс-президент і екс-губер Саакашвілі) і тями не йму – яка мета всього цього?

Все зовсім не погано

26 серпня 2017

Складаючи крайній економ-тиждень, я звернув увагу на кілька цікавих фактів.

Кучма без Юлі

14 серпня 2017

"Юля брала участь в акції "Україна без Кучми!" "Юля - один з лідерів акції "Україна без Кучми!". Про це вам скаже кожен правовірний юлькан.

Чому я не вірю в «реформу» МОЗ?

04 серпня 2017

Скажу чесно, писати про МОЗ я вже втомився. Якщо читач не сприймає аргументів моїх, і тих хто пише про реформу фахово (а я постив їхні статті і дописи) – очевидно, читач не готовий сприймати аргументів як таке, тож треба кидати цю тему і чекати допоки сама реальність не примусить або – читача змінити свої погляди, або – мене визнати помилку.

Колонки

«Грязные» политтехнологи на службе у лоббистов медреформы

Дмитрий Подтуркин

Лоббисты «реформаторских законопроектов» МОЗа не способны к конструктивному диалогу и цивилизованной дискуссии. Руководствуясь желанием поскорее заполучить возможность управлять 70-80-миллиардным денежным потоком украинского здравоохранения, они теряют остатки человеческого достоинства и опускаются в своем лоббизме до использования грязных предвыборных технологий.

читати далі

Несколько свежих и старых новостей из Ирака

Iliya Kusa

Всем доброе утро! Несколько свежих и старых новостей из Ирака, там была напряжная ночь:

читати далі

Они людей держат за лохов, блин

Пилип Духлій

Завтра пламенные борцы с олигархическим режимом Порошенко будут требовать выполнения трех требований.

читати далі

Справедливость штука относительная

Виталий Медведев

Не секрет что всеми первичными преимуществами пенсионной реформы смогут воспользоваться 2 категории граждан. Первые - те кто был близок в процессе трудовой деятельности к системе расперделения матценностей, вторые - те кому повезло. Ну вот как например связисту в одесском порту повезло, связисту в укртелекоме - нет. При одинаковой выполняемой работе по независящим от качества их труда причинам оная оценивалась разным работодателем по разному.

читати далі

Напишу я про 'мітинг опозиції' 17 жовтня

Mason Lemberg

Дослідники кажуть, що Москва побудована на болотах. Болото, а точніше трясовина, має дуже цікаві властивості. Бінгамові рідини (трясовина) не виштовхують опущений в них об’єкт вище рівня занурення, а будь-який рух об’єкта спричиняє ще більше занурення.

читати далі
всі