Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянко

Є від чого понервувати борцунам...

07 грудня 2017

Вчора перед сном УВАЖНО прослухав "плівки Луценко" - і здається почав розуміти не тільки причину масового забігу борцунів від Міхо, а й нинішню іхню реакцію на всі ці подію - стриманно-очікувльну у Найєма і Гриценко, і агресивно-істеричну у Заліщук.

Вони служать виключно своєму власному самолюбству

06 грудня 2017

Фракція БПП від якої обиралися нардепи Найєм, Заліщук і Лещенко запропонувала їм бути послідовними, припинити дурити виборців БПП і добровільно скласти свої мандати.

НАБУ стало на шлях спецгруп НКВД?

30 листопада 2017

Пам’ятаєте цей спосіб в боротьбі НКВД з підпіллям ОУН? Заходить до села спецгрупа перевдягнена в однострої УПА. Силою вимагають у місцевих мешканців харчів та одягу. А потім заїзджає НКВД і бере всіх хто дав - за сприяння антирадянським групам. Це - у другій половині 40-х років 20-го ст.

Окупанти припинили качати газ з родовищ у Чорному морі

27 листопада 2017

Цікаві новини приходть з окупованого пацаками Криму. Якщо коротко - окупанти припинили качати газ з родовищ у Чорному морі. Забезпечення півострова повністю переключили на трубу з Тамані.

Їм дуже потрібні заворушення в Києві

12 листопада 2017

Дивлюся Вата-ТВ на Ютубі. Дивовижні спітчі Литовченка регулярно прериває Ютубівська реклама про поганого Порошенка, з якої я дізнаюся що:

А ви думали воно якось інакше в 'Райських документах'?

08 листопада 2017

Знаєте, що для мене було найбільш цікаво в "Райських документах" - новій серії офшорних паперів? Звісно не "офшор Порошенка" - юристи Roshen про це вже відповіли, а Бабінець - зашкварилася. Вкотре.

Стабілізець по-російськи

05 листопада 2017

У нас щоразу як розповідаєш про ситуацію в Росії – обов’язково прибігає на коменти хтось, хто розповість, що Росія – величезна країна з масою ресурсів, що стоятиме вона вічно і непохитно і тому всі сподівання на те що РФ повторить шлях СССР по зниканню з мапи світу – невчасні ілюзії. Добре якби вата якась прибігала, а то свої – патріоти.

Чому вони так різко згорнули акцію?

19 жовтня 2017

Чому вони так різко згорнули акцію? Чому нагнітаючи напругу протягом всього дня, після інцеденту з нардепом Барною, вони різко оголосили припинення мітингу і збір аж за добу? Ви на яких акція таке пам’ятаєте?

Я боюся крові

09 жовтня 2017

Френди, я нікого не хочу лякати, але маю дуже хренове передчуття перед всіма черговими акціями опозиції на вихідні. Той факт що Самопоміч, Батьківщина та ще кілька опозиційних фрацій так по-дурному зашкварилися на законі про реінтеграцію Донбасу говорить про одне - у Кремля справді сильно підгорає. І от чому.

Анатомія одної зради

01 жовтня 2017

Існує такий сайт "Цензор.нет" де головредом - журналіст Бутусов який в Іловайську наказував комбатам. А в блогах у них виліз такий собі Костянтин Фартушний, за його ж словами - офіцер 169-го учбового центру.

Колонки

Страны-наркоманы

Елена Кудренко

Вчера услышала кое-что про КНДР. Наркотики там крышуются на государственном уровне. Более того - сбываются в огромных количествах под протекторатом правительства. Амфетамин производится в корейских лабораториях и идет на экспорт - таким образом страна зарабатывает деньги.

читати далі

Порушення мовних квот - штраф

Сергій Костинський

В перший рік дії мовних квот Національною радою зафіксовано 17 порушень.

читати далі

Мариуполь - хрустальная мечта российских террористов

Елена Кудренко

Есть города, которые на слуху ввиду своей возможной уязвимости. Вот КНДР угрожает нанести удар по Америке, и тогда в зоне риска находится Сиэтл. Население - свыше 700 тысяч человек. И корейцев не волнуют мирные жители - для них главное, что дальность полета их ракеты позволяет поразить эту часть США.

читати далі

Вы не контролируете Интернет, вас кто-то обманул

Шон Таунсед

Вернёмся к цензуре в Сети. Как и предсказывали эксперты, СБУ, дождавшись пока уляжется пыль после обсуждения указа Президента N 133 (которым помимо экономических санкций вводится цензура), расширяет цензурный список. Операторам Служба Безопасности "рекомендует" заблокировать "СМИ" непризнанных республик и наиболее одиозные СМИ Эрэфии.

читати далі
всі