Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянко

Кучма без Юлі

14 серпня 2017

"Юля брала участь в акції "Україна без Кучми!" "Юля - один з лідерів акції "Україна без Кучми!". Про це вам скаже кожен правовірний юлькан.

Чому я не вірю в «реформу» МОЗ?

04 серпня 2017

Скажу чесно, писати про МОЗ я вже втомився. Якщо читач не сприймає аргументів моїх, і тих хто пише про реформу фахово (а я постив їхні статті і дописи) – очевидно, читач не готовий сприймати аргументів як таке, тож треба кидати цю тему і чекати допоки сама реальність не примусить або – читача змінити свої погляди, або – мене визнати помилку.

Баржа з кавунами

04 серпня 2017

У мене складається сильне враження що баржа з кавунами ім. Гройсмана сильно підігріла м’які місця парі крупних транспортних компаній, що належать до не менш крупних холдингів.

МОЗ, віддай ліки хворим!

01 серпня 2017

Міністерство охорони здоров’я похвалилося досягненням – оновлено перелік препаратів за програмою «Доступні ліки». Тепер у переліку 199 препаратів, а не 157 як було раніше. І я би безумовно порадів би за успіхи МОЗ, якби не мав перед очима даних про закупівлі ліків для хворих на хворобу, яка уже становить загрозу національній безпеці – на туберкульоз.

Про Міхо, громадянство та велику політику

27 липня 2017

Давайте спочатку. Повна і ніца маячня звучить так: "Шоколадник позбавив Великого Грузина громадянства, бо боїться його як політичного конкурента".

З Білоруссю треба спілкуватися

23 липня 2017

Білорусь - це така країна, з якою ми були одною державою багото сотень років навіть без Москви - в Давній Русі, у Великому князівстві Литовському й Руському та в Речі Посполитій. З білоруською мовою у української - найбільше спільного лексикону. Білорусь - це наш північний рубіж і шлях на Балтію і Скандинавію (а країни Балтії і Швеція - наші вірні друзі).

Дмитро Вовнянко. Посібник з «війни на ефект» – як руйнувати повітряний міст у 21-му ст.

18 квітня 2017

Саме зараз, коли один скандал навколо винуватців у загибелі ІЛ-76 над Луганським аеропортом дещо вщух, а новий – ще не розпочався (обов’язково буде), хочу звернути увагу на дещо технічний аспект справи, аби ще раз нагадати, що живемо ми не всередині 20-го ст., а на початку 21-го. Відкрию секрет – з часів Другої Світової війни змінилися не тільки характеристики танків, літаків і штурмових гвинтівок, а й сам характер ведення війни.

Дмитро Вовнянко. В Дніпрі корупційний скандал навколо «Самопомочі».

05 квітня 2017

Створено ініціативну групу з депутатів міської ради, громадських активістів та військовослужбовців, які, серед іншого, вимагають скликати позачергову сесію, аби звільнити секретаря міськради В’ячеслава Мішалова і голови бюджетної комісії Артема Хмельнікова. Обоє – представники дніпровської «Самопомочі», обидва отримали свої посаду через те, що вдало реалізували «золоту акцію» - долучилися до коаліції у міськраді, коли переговори зайшли в глухий кут.

Про теракти в Пітері. Паніка в Кремлі.

04 квітня 2017

Визнаю. На російські протести я особливо уваги не звернув. «Протест у Росії» для мене давно став чимось типу акції «бджоли проти меду» і якоїсь серйозної віддачі від нього я не чекав – стан російської економіки мене цікавив значно більше. Але теракт у пітерському метро змусив таки розглянути деякі аспекти і чимало обставин прийняти всерйоз. Отже.

Гібридна – не Друга Світова.

10 березня 2017

Історією я цікавлюся зі школи. Я автор багатьох десятків статей з військової історії. І от уявіть собі, що описуючи бойовище часів наполеонівських війн, я пишу щось типу: «Головною помилкою Бонапарта було те що він не озброїв третину своїх батальйонів довгими пиками і не ходив в атаку строєм по чотири шеренги, без артилерійського прикриття, покладаючись лише на вогонь рушниць. Бо – така тактика чудово зарекомендувала себе у Велику Північну війну в армії Карла ХІІ».

Колонки

Несколько слов о 'советском рае'

Павло Бондаренко (Павло Правий)

Моя покойная бабка Паша мантулила в колхозе с 14 лет. Общий колхозный стаж - в районе "тридцатника". Послее войны пахать на себе доводилось. И поголодать. И пработать на прополке буряка по 12-14 часов.

читати далі

Про комунікацію. Довго і нудно

Наталія Федоришин

Більшість напевно вже бачила срачік між Інною Музичук, керівника мережі регіональних прес-офісів ПриватБанку і власниці ресурсу Букви Катерини Рошук.

читати далі

Про инфовойну по взрослому

Виталий Медведев

Человеческие органы чувств настроены на восприятие контраста. Не просто черной точки, а черной точки на белом фоне. Не просто громкого звука, а громкого звука в тишине.

читати далі

Белые пешки совершают ряд недружественных действий на доске

Раздражительный Орк

Чёрный король: чё это за хе*ня?
Белый король: а, где? (снимает с доски несколько чёрных пешек, заменяет их красно-синими) это добровольцы! они самоопределились.
Чёрный король: нет, серьёзно, что за хе*ня происходит?

читати далі

Кучма без Юлі

Дмитро Вовнянко

"Юля брала участь в акції "Україна без Кучми!" "Юля - один з лідерів акції "Україна без Кучми!". Про це вам скаже кожен правовірний юлькан.

читати далі
всі