Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянко

Хто програє інформаційну війну?

14 травня 2018

Знаєте, мене вже порядно дістали просторікування про те, що Україна ніби повсякчас програє інформаційну війну.

Онищенко топить Тимошенко?

12 травня 2018

А ви вже бачили смішний фільм від "Слідство.Інфо" "Клуб книголюбів"? Ну, отой, де гаврики Gnaпа розповідають нам як клята влада скуповує голоси депутата і як доказ наводить (!!!) переписку між біглим нардепом Онищенко і депутатами з БПП?

Політика, який обіцяє щось “дати”, треба гнати геть ломаками…

11 травня 2018

Мене нечувано збурила наведена нижче реклама ВО “Батьківщина”. Чому? Бо попри разючу очевидність сказаного, насправді ця реклама – нахабна брехня в очі тисяч громадян, які, на жаль, цього не розуміють.

Таємниця Олександра Тимошенко

06 квітня 2018

Все більше переконуюся в тому, що найбільша таємниця в житті Юлії Володимирівни – не перший мільйон, не сума заборгованості її перед бюджетом Росії на сьогоднішній день, і навіть не деталі вояжу до Москви у 2005 р. менш ніж через місяць після відставки (за наявності в Росії кримінальної справи та ордеру на її арешт).

Навіщо прихильники Саакашвілі валили каркаси на Майдані?

18 березня 2018

Міхо-майданчик завів собі традицію – обов’язково щось зламати або зіпсувати. Один з попередніх маршів вони ледь не взяли штурмом палац Жовтневий, повний глядачів з дітьми і з американським джазом на сцені.

В Києві готувався збройний переворот

16 березня 2018

Все більше стає зрозуміло, що саме готувалося в Києві. Цитую генпрокурора Юрія Луценка: «знищивши бойовими гранатами дві ложі. Мінометами обрушити купол Верховної Ради і автоматами добивати тих, хто виживе».

Кабмін, ти що робиш?

15 березня 2018

Схоже, фіналу міхо-майданчику ми раділи зарано. Міхо-майданчик не розійшовся – він просто змінив форму і місце проведення.

Ветерани розігнали 'ряджених'

14 березня 2018

Отже - МВС повідомила. 3 березня під час слідчих дій у Мар’їнському парку, де протестувальники на поліцію накинулися з кийками (не накинулися б - стояв би міхо-майданчик досі), що спричинило масове затримання учасників акції і ліквідацію наметового містечка, справді учасники АТО перебували з обох боків.

Безмайданні брити

12 березня 2018

У фільмі "Темні часи" з Гаррі Олдменом, мене більше за все вразила сцена, коли Чьорчіль спілкується в метро з пасажирами. Коли пасажири хором заявляють: "Ми будемо битися!" і "Ніяких переговорів з Гітлером!". Це у той час, коли члени воєнного кабінету до переговорів з Гітлером Чьорчіля у фільмі примушують.

Саакашвілі приговорили до 3 років за гратами

05 січня 2018

Розповісти вам як Великий РеХВорматор покривав убивць?

Колонки

'Нічого не міняється' або про зубожіння місцевих рад

Mason Lemberg

Ще трохи інформації на тему "нічого не міняється". На цей раз про зубожіння місцевих рад.

читати далі

Бездействие властей

Mason Lemberg

Впродовж 4-х років війни їх не цікавить армія, війна, полонені, поранені. Їх нічого не цікавить.

читати далі

Непопулярний текст про Сенцова

Marina Nikolaevna

Ми самі свого часу обрали не самотнього батька із дитиною хворою на аутизм, а нардепа Савченко, вирощену в теплицях Медведчука, і з сумнівною фронтовою репутацією.

читати далі

Украинская правда, это новостное издание?

Alexander Shemiatkin

Украинская правда, это новостное издание? Всегда думал да. Но почему-то УП печатает под рубрикой «напомним» совершенно неактуальную информацию о том, что МВФ против НнВК.

читати далі

Каждый житель рф 3 месяца в году работает бесплатно

Mason Lemberg

Каждый житель рф 3 месяца в году работает бесплатно, чтобы заработать то же самое, что зарабатывал до аннексии Крыма.

читати далі
всі