Дмитро Вовнянко

Дмитро Вовнянко

Саакашвілі приговорили до 3 років за гратами

05 січня 2018

Розповісти вам як Великий РеХВорматор покривав убивць?

Україна повернула собі контроль над портом 'Лотос' у В'єтнамі

22 грудня 2017

Так Україна у В’єтнамі має порт. Не знаю звідки - мабуть наша доля спадку від совка. 60 вантажних автомобілів, 5 портових кранів, 6 складів площею 6500 кв. м та 300 метрів причальної стінки.

Оцініть рівень смішності санкцій

13 грудня 2017

Російський державний оператор електромереж, компанія "Россєті" довго-довго вагалася і нарешті відмовилася ставати акціонером ПАТ "Крименерго" (українською - брати під контроль елекромережі Криму), бо боїться санкцій Європи і США проти російських компаній.

Є від чого понервувати борцунам...

07 грудня 2017

Вчора перед сном УВАЖНО прослухав "плівки Луценко" - і здається почав розуміти не тільки причину масового забігу борцунів від Міхо, а й нинішню іхню реакцію на всі ці подію - стриманно-очікувльну у Найєма і Гриценко, і агресивно-істеричну у Заліщук.

Вони служать виключно своєму власному самолюбству

06 грудня 2017

Фракція БПП від якої обиралися нардепи Найєм, Заліщук і Лещенко запропонувала їм бути послідовними, припинити дурити виборців БПП і добровільно скласти свої мандати.

НАБУ стало на шлях спецгруп НКВД?

30 листопада 2017

Пам’ятаєте цей спосіб в боротьбі НКВД з підпіллям ОУН? Заходить до села спецгрупа перевдягнена в однострої УПА. Силою вимагають у місцевих мешканців харчів та одягу. А потім заїзджає НКВД і бере всіх хто дав - за сприяння антирадянським групам. Це - у другій половині 40-х років 20-го ст.

Окупанти припинили качати газ з родовищ у Чорному морі

27 листопада 2017

Цікаві новини приходть з окупованого пацаками Криму. Якщо коротко - окупанти припинили качати газ з родовищ у Чорному морі. Забезпечення півострова повністю переключили на трубу з Тамані.

Їм дуже потрібні заворушення в Києві

12 листопада 2017

Дивлюся Вата-ТВ на Ютубі. Дивовижні спітчі Литовченка регулярно прериває Ютубівська реклама про поганого Порошенка, з якої я дізнаюся що:

А ви думали воно якось інакше в 'Райських документах'?

08 листопада 2017

Знаєте, що для мене було найбільш цікаво в "Райських документах" - новій серії офшорних паперів? Звісно не "офшор Порошенка" - юристи Roshen про це вже відповіли, а Бабінець - зашкварилася. Вкотре.

Стабілізець по-російськи

05 листопада 2017

У нас щоразу як розповідаєш про ситуацію в Росії – обов’язково прибігає на коменти хтось, хто розповість, що Росія – величезна країна з масою ресурсів, що стоятиме вона вічно і непохитно і тому всі сподівання на те що РФ повторить шлях СССР по зниканню з мапи світу – невчасні ілюзії. Добре якби вата якась прибігала, а то свої – патріоти.

Колонки

Як живуть діти війни в Україні

Сергій Боженко

Війна є формою насилля, яку проходять не тільки кадрові військові, світова практика свідчить, що найбільше страждає мирне населення. Враховуючи технології, що використовуються під час бойових дій, стає зрозуміло, що потрапити під обстріл артилерії може будь-яка людина, що перебуває в зоні конфлікту.

читати далі

Саакашвілі приговорили до 3 років за гратами

Дмитро Вовнянко

Розповісти вам як Великий РеХВорматор покривав убивць?

читати далі

Американцы поступили жестко в отношении суверенного фонда Казахстана

Oleksii Gonta

Многие пропустили эту феноменальную новость, и я выношу ее из комментариев прошлой недели на обсуждение.

читати далі

Киберальянс-2017: What we really do

Шон Таунсед

2017 год начался не с атак, а с контратак. Ukrainian Cyber Alliance нашли личные данные двух российских хакеров и разобрали на запчасти троян XAgent производства APT28 (который НЕ мог использоваться в атаке на украинскую артиллерию, потому что файл повреждён).

читати далі

Римський громадянин повинен був мати меч

Павло Марчук

Наприклад, апостол Петро був громадянином імперії і ходив з мечем.

читати далі
всі