Дмитро Калинчук

Дмитро Калинчук

Юля + Онищенко = ?..

12 липня 2016

«Справа Онищенка» цікава у першу чергу валом інформації, який її супроводжує.

Офшор і Юля

19 червня 2016

Опублікування панамських паперів і наявність у них даних про кампанії, дотичні до президента Петра Порошенко викликала неприховану бурю обурення у головної конкурентки чинного президента – лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Гнівним голосом вона зажадала створення у Верховній раді тимчасової слідчої комісії, для вивчення причетності президента країни до офшору, який (жах!) купував пальне у дочки російського «Газпрому» - в обсязі кількох заправок для літака.

Два роки з президентом — на тверду «задовільно»

07 червня 2016

Зараз, мабуть, треба згадати і визнати: Петра Порошенка президентом обрали частково з переляку, частково — від безнадії. В умовах, коли вперше з 1944 р. українці стикнулися з реальною війною, потреба в президенті, який був би компромісом між різними шарами населення, була очевидною.

Президент відповів на запитання

05 червня 2016

Перше враження від перегляду прес-конференції президента України Петра Порошенка журналістам вітчизняних ЗМІ – до події президент готувався. Відповідав спокійно, але обережно.

Луценко. Кортить сподіватися

01 червня 2016

Призначення Юрія Луценка генеральним прокурором України викликало здивування прибічників чинної влади і глузливі смішки її противників. За Луценком тягнеться скандальний шлейф з минулого.

Колонки

Не бывает справедливых цен, бывает только рыночный уровень

Sergey Fursa

Украина привлекла 350 млн долларов. Говорят – что дорого. Не справедливо.

читати далі

Коноплі в агрокультурі України і світу: історичний екскурс та сучасність

ОЛЕКСАНДР ОПАНАСЕНКО

Давайте поговоримо про коноплі! Та не лякайтесь, лише економічний бік медалі.

читати далі

10 фейків Кремля

Дмитро Золотухін

Після захоплення трьох українських суден у Керченській протоці, Російська Федерація продовжує підвищувати градус ненависті до всього українського та збільшує кількість фейків та вкидів у інформаційному просторі на військову тематику, зокрема, в соціальних мережах і стрічках новин деяких засобів масової інформації.

читати далі

Інструмент гібридної війни - Wikipedia

Роман Реведжук

Як Росія використовує свою пропаганду для того аби заговорити свої злочини проти України.

читати далі
всі