Александр Леонов

Александр Леонов

Точка невороття НАБУ

31 травня 2017

Два роки тому було утворено Національне антикорупційне бюро. Це був важливий стратегічний крок – вперше у своїй історії Україна підійшла до боротьби з корупцією як до інституційного проекту. Щоб зрозуміти непересічність цієї події, доцільно згадати сучасну історію Румунії. Саме її антикорупційний досвід сьогодні повторює Україна.

Третій підхід ГУАМ

04 квітня 2017

27 березня в Києві відбулося засідання голів урядів країн-учасниць Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ).

Армия Украины на пути к НАТО

13 березня 2017

Девятого марта первый заместитель командующего военно-морских сил Украины Андрей Тарасов в эфире одесского 7 канала заявил о том, что завершаются договоренности о передаче Военно-морским силам Украины со стороны США десантных кораблей типа Island. «Чтобы люди верно понимали, это не секонд-хенд. Корабль, который получается от страны НАТО, он удерживался в таком состоянии, что его боевые свойства остаются без изменений фактически.

Стрибок віри

03 березня 2017

Однією з найкрасивіших деталей всесвіту відомої комп’ютерної гри Assassin’s Creed є стрибок віри, який після посвяти обов’язково повинний виконати неофіт ордену асасинів. Цим вони не просто доводять відсутність страху висоти та смерті, а й у майбутньому отримують відчайдушну можливість уникнути смертельної небезпеки. Не завжди цей стрибок буває вдалим, але, згідно легенді, він дозволяє зберегти життя та волю до боротьби.

Колонки

Не бывает справедливых цен, бывает только рыночный уровень

Sergey Fursa

Украина привлекла 350 млн долларов. Говорят – что дорого. Не справедливо.

читати далі

Коноплі в агрокультурі України і світу: історичний екскурс та сучасність

ОЛЕКСАНДР ОПАНАСЕНКО

Давайте поговоримо про коноплі! Та не лякайтесь, лише економічний бік медалі.

читати далі

10 фейків Кремля

Дмитро Золотухін

Після захоплення трьох українських суден у Керченській протоці, Російська Федерація продовжує підвищувати градус ненависті до всього українського та збільшує кількість фейків та вкидів у інформаційному просторі на військову тематику, зокрема, в соціальних мережах і стрічках новин деяких засобів масової інформації.

читати далі

Інструмент гібридної війни - Wikipedia

Роман Реведжук

Як Росія використовує свою пропаганду для того аби заговорити свої злочини проти України.

читати далі
всі