Александр Леонов

Александр Леонов

Точка невороття НАБУ

31 травня 2017

Два роки тому було утворено Національне антикорупційне бюро. Це був важливий стратегічний крок – вперше у своїй історії Україна підійшла до боротьби з корупцією як до інституційного проекту. Щоб зрозуміти непересічність цієї події, доцільно згадати сучасну історію Румунії. Саме її антикорупційний досвід сьогодні повторює Україна.

Третій підхід ГУАМ

04 квітня 2017

27 березня в Києві відбулося засідання голів урядів країн-учасниць Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ).

Армия Украины на пути к НАТО

13 березня 2017

Девятого марта первый заместитель командующего военно-морских сил Украины Андрей Тарасов в эфире одесского 7 канала заявил о том, что завершаются договоренности о передаче Военно-морским силам Украины со стороны США десантных кораблей типа Island. «Чтобы люди верно понимали, это не секонд-хенд. Корабль, который получается от страны НАТО, он удерживался в таком состоянии, что его боевые свойства остаются без изменений фактически.

Стрибок віри

03 березня 2017

Однією з найкрасивіших деталей всесвіту відомої комп’ютерної гри Assassin’s Creed є стрибок віри, який після посвяти обов’язково повинний виконати неофіт ордену асасинів. Цим вони не просто доводять відсутність страху висоти та смерті, а й у майбутньому отримують відчайдушну можливість уникнути смертельної небезпеки. Не завжди цей стрибок буває вдалим, але, згідно легенді, він дозволяє зберегти життя та волю до боротьби.

Колонки

Контратака Израиля как кибер-операция в арабо-израильской войне

Sean Townsend

Контратаку Армии обороны Израиля сейчас обсуждают и компьютерные издания вроде Wired, которые не очень-то интересуются арабо-израильскими войнами.

читати далі

Флюгегеофшорен или наказать Порошенко

Alexandr Noinets

Насколько я понимаю, многие проголосовали за Зеленского, чтобы наказать Порошенко.

читати далі

Не бывает справедливых цен, бывает только рыночный уровень

Sergey Fursa

Украина привлекла 350 млн долларов. Говорят – что дорого. Не справедливо.

читати далі

Коноплі в агрокультурі України і світу: історичний екскурс та сучасність

ОЛЕКСАНДР ОПАНАСЕНКО

Давайте поговоримо про коноплі! Та не лякайтесь, лише економічний бік медалі.

читати далі
всі