Андрій Стагиритенко

Андрій Стагиритенко

Продажні антикорупціонери – методика виявлення

24 квітня 2017

Приводом для цієї публікації став пікет Всеукраїнської народної ради протидії корупції, який відбувся 21 квітня поблизу ГПУ та був спрямований на захист ІТ-бізнесу

Колонки

Хочете анатомію такого процесу, як перехід від опозиції до влади в опозицію до держави?

Тарас Чорновіл

Просто включіть телевізор на будь-якому каналі, де діє формат гостьової студії. І ви побачите, як наші заправські ура-патріоти грають за партитурою Путіна. Більшість з них не за гроші (як пару десятків наших політтехнологів) й не за приховану підтримку (як та ж Тимошенко), а від абсолютної обструкції, що давно вже перейшла в цілковиту деструкцію.

читати далі

З тієж банди, що й 'єврооптимісти' та 'антикорупціонери'

Павло Бондаренко (Павло Правий)

Я тим, хто ниє, що Штепу випустили з узіліща (під домашній арешт) раджу придивитися уважніше хто саме за неї "ходакував", хто клопотався про це. Пані Ірма Крат. Так, саме вона, та, яка закликає скидати Порошенко. З тієж банди, що й "єврооптимісти" та "антикорупціонери".

читати далі

Читаю новини...

Mason Lemberg

Жжижений організатор "майдану" по сумісництву нардеп, знову закликає до якогось збіговиська, щоб лобіювати зняття депутатської недоторканості.

читати далі

Я мзду не беру, мне за державу обидно

Павло Бондаренко (Павло Правий)

Читаю новости: на учениях "Запад-2017" боевой вертолет случайно дал залп по толпе зрителей. Сгорели минимум 2 автомашины, двое тяжелораненных (верятно журналисты) - в госпитале. "Инцидент" - так российские СМИ это назвали - произошел незадолго до визита на полигон Путина.

читати далі

Як діаспора Голову СБУ зустрічала, ч.1

Петро Дихнович

Світовий конгрес Українців є однією з найвпливовіших організацій США, що об’єднує більше 20 мільйонів українців у 133 країнах світу. Значення цієї організації для відстоювання інтересів нашої держави важко переоцінити. Тим важливішою і вагомішою є участь представників українського істеблішменту у святкуванні 50-го ювілею СКУ.

читати далі
всі