Все інше
Вівторок, 25 липня 2017
Все інше

У Гонконзі відбулися багатотисячні протести проти політики Пекіна

Китайські святкування з нагоди 20-річчя повернення Гонконгу затьмарилися протестами у цьому особливому адміністративному районі.

читати далі

Китай будує перше 'лісове місто', щоб боротись із забрудненням повітря

Китай офіційно почав будувати одне з найбільших у світі "лісових міст".

читати далі

Гроші на бізнес від держави. В розвинених країнах уряди дають дешеві кредити малим підприємствам

Банк Англії надає фінансування тим приватним банкам, які кредитують малий бізнес. Розмір фонду – 70 млрд фунтів. Ми з’ясували, як у США, Канаді Британії, Японії та Німеччині держава підтримує малий та середній бізнес. В українських реаліях дешеві кредити від держави доцільно давати лише тим малим і середнім підприємствам, які експортують свої товари. Причому, підтримка має залежати від того, скільки ти продав за кордон.

читати далі

Бывший 'президент Приднестровья' сбежал в Молдову

Экс-глава непризнанной ПМР Евгений Шевчук сбежал в Молдову после того, в Верховный совет Приднестровья снял с него неприкосновенность в связи с возбуждёнными против него уголовными делами. Шевчука обвиняют в хищении средств в особо крупных размерах.

читати далі

Авария с танком в Минске во многом обусловлена сложными погодными и дорожными условиями - Минобороны

Начальник управления информации - пресс-секретарь главного управления идеологической работы Министерства обороны Владимир Макаров назвал причину аварии с танком в Минске во время репетиции парада, отвечая на вопросы журналистов, передает корреспондент БЕЛТА.

читати далі

У турецьких школах припинять викладати теорію Дарвіна

Влада Туреччини поясняє відмову від викладання теорії еволюції в школах її складністю та контроверсійністю. Рішення правлячої партії опозиція назвала кроком до встановлення шаріату.

читати далі

Киберспорт: как онлайн-игры превратились в серьезный вид массовых развлечений

Стереотипы – упрямая вещь и подчас удивляющая своей стойкостью. Компьютерные игры и киберспорт, как явления, имеют уже довольно продолжительную историю.

читати далі

Співчуття як стиль керування, або Чому Ілон Маск став найкращим босом у світі

Ілон Маск займається бізнесом у сфері революційних і надсучасних технологій. Збоку все виглядає так, ніби йому це дається з легкістю. Це ніяка не магія. Це грамотний, емоційно-орієнтований і науково-обґрунтований менеджмент.

читати далі

Американські ЗМІ перевзулись у стрибку

Американське інформаційне агентство Associated Press, яке раніше повідомило, що Петро Порошенко зустрівся з Дональдом Трампом “заради фотозйомки”, змінило текст та заголовок новини.

читати далі

Помер засуджений у КНДР американський студент Отто Уормбір

Американець Отто Уормбір, якого в Північній Кореї засудили до 15 років каторги, помер не виходячи з коми.

читати далі

9 експериментів з базового доходу, за якими варто стежити у 2017 році

Протягом останніх кількох років базовий дохід — система, за якої громадяни отримують регулярні платежі, щоб покрити основні витрати на проживання — зачепила майже всі куточки світу.

читати далі

Чому ми неохоче довіряємо роботам?

Технології, засновані на штучному інтелекті, революціонізують людське життя. Ці машини дедалі більше інтегруються у наше повсякденне життя, і рішення, з якими вони стикаються, дедалі частіше виходитимуть за межі суто прагматичної сфери — у сферу етичного.

читати далі

Суд дозволив списати 80 мільйонів 'Газпрому' на користь України

Господарський суд м. Києва дозволив списання 79,877 мільйона гривень дивідендів, що підлягають сплаті "Газпрому" від компанії "Газтранзит" в рахунок штрафу.

читати далі

Беларусь отказывается от рубля

Национальный банк Беларуси унифицирует расчет показателя золотовалютных резервов.

читати далі

У Японії запустили проект з популяризації дистанційної роботи

До проекту з популяризації дистанційної роботи приєднались близько тисячі японських компаній. Як мінімум один день на рік співробітники цих компаній працюватимуть з дому.

читати далі

Большой брат 2.0. Как Китай строит цифровую диктатуру

Став во главе Китая, Си Цзиньпин начал с жесткой борьбы с коррупционерами в рядах партийцев, а теперь намерен взяться за все общество. С помощью цифровых технологий и big data система будет анализировать данные о каждом гражданине, присваивая ему индивидуальный рейтинг. Законопослушных обладателей высокого рейтинга ждут льготы и поощрения, низкого – трудности и остракизм

читати далі

Китай захлебывается нефтью

Крупнейшие нефтеперерабатывающие компании Китая готовятся сократить импорт сырья из-за нарастающего избытка нефти и нефтепродуктов на внутреннем рынке.

читати далі

Глобальное потепление помешает самолетам летать

Новое исследование гласит, что глобальное потепление может сильно повлиять на гражданскую авиацию. Билеты станут дороже, грузоподъемность самолетов и пассажировместимость — меньше.

читати далі

Сьогодні роковини трагедії літака рейсу МН-17

Сьогодні треті роковини авіаційної катастрофи над Донбасом рейсового пасажирського літака Boeing 737 компанії «Малайзійські авіалінії», що летів за маршрутом Амстердам – Куала-Лумпур.

читати далі

Китай: столетие национального унижения и вертикальный индустриальный взлет национальной экономики

Когда-то давно, в Средние века и в начале Нового времени, китайская экономика была самой сильной в мире. В том числе и в технологическом отношении. Но постепенно, шаг за шагом, Западная Европа перехватывала инициативу.

читати далі

Михайло Голуб: Красный Сион

Ещё в начале нулевых читал про безумного американского миллиардера-либертарианца Эдди Ламперта. В 1990-е его называли самым перспективным бизнесменом в США, уже к 30 годам он стал миллионером, управляя хедж-фондами. Но его сгубила любовь к Айн Рэнд.

читати далі

Helgi Sharp: BREAKING NEWS - 8.07.17

1. Гамбург. По формату Трамп-Путин сейчас бесполезно что-либо анализировать - многое станет ясно спустя некоторое время.
Из позитива то, что Вашингтон и Москва договорились контактировать по украинскому вопросу через своих спецпредставителей.

читати далі

Язык жестов выдал неуверенность Путина на переговорах с Трампом, — BBC

Эксперт по языку жестов Мэри Сивилло проанализировала для BBC встречу Владимира Путина и Дональда Трампа.

читати далі

Маск предупредил о надвигающейся на человечество катастрофе

Предприниматель Илон Маск предупредил о катастрофе, на пороге которой находится человечество.

читати далі

Вперше провідний автовиробник повністю відмовився від бензинових двигунів

Починаючи з 2019 року, кожна нова модель матиме електричний мотор.

читати далі

У Гонконзі відбулися багатотисячні протести проти політики Пекіна

Китайські святкування з нагоди 20-річчя повернення Гонконгу затьмарилися протестами у цьому особливому адміністративному районі.

читати далі

Китай будує перше 'лісове місто', щоб боротись із забрудненням повітря

Китай офіційно почав будувати одне з найбільших у світі "лісових міст".

читати далі


Колонки

Мог ли Коломойский избежать национализации Привата? Часть 3

Victoria Strakhova

Многих интересовало письмо от 16/12/16, которое было упомянуто в 961 Постановлении КМУ (назовем его «постановление о национализации»). Попробую объяснить почему так.

читати далі

Мог ли Коломойский избежать национализации Привата? Часть 2

Victoria Strakhova

Это сообщение для того, чтобы развенчать инсинуации тех, кто считает, что мне заплатили, что я работаю на ИВК и т.п. Не думаю, что суть этого сообщения им понравится той стороне.

читати далі

З Білоруссю треба спілкуватися

Дмитро Вовнянко

Білорусь - це така країна, з якою ми були одною державою багото сотень років навіть без Москви - в Давній Русі, у Великому князівстві Литовському й Руському та в Речі Посполитій. З білоруською мовою у української - найбільше спільного лексикону. Білорусь - це наш північний рубіж і шлях на Балтію і Скандинавію (а країни Балтії і Швеція - наші вірні друзі).

читати далі

Візит Петра Порошенка в Грузію

Павло Бондаренко (Павло Правий)

За хвилею обговорень маячні Захарченка українці якось не помітили насправді дуже масштабної події.

читати далі
всі